History of bids - Jaro v Tatrách (Skupina velehor)
Emanuel Hosperger (1891-1984)
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD E. Hosperger, klínový rám, malíř se ve své tvorbě zaměřoval na mořské a přímořské motivy a horské krajiny, zejména z oblasti Vysokých Tater, na zadní straně popsáno autorem: Skupina velehor, Provenance: Antiquarian Dlážděná