Historie příhozu - Skryté dějiny
František Bílek (1872-1941)
litografie, 1920, 62 x 46 cm, značeno LD v tisku F.B. 1920, Klubu přátel umění v prostějově r. 1923 František Bílek, tisk Neotypie Unie, měřen celý papír, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná