History of bids - Otec, který nutí svého syna sát mléko dobrých zásad
Honoré Daumier (1808-1879)
litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní