Honoré Daumier (1808-1879)
litografie, 24 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, lehce zašpiněný, přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní