Historie příhozu - To, co Rusové nazývají strategickým hnutím
Honoré Daumier (1808-1879)
litografie, 21 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, roztržený papír - slepeno, Antikvariát Ostrovní