History of bids - Kytice růží
Marta Vodičková - Makovská (1939)
olej, plátno, 1989, 34,5 x 25 cm, sign. LD M. Vodičková 1989, Členka Českého fondu výtvarných umělců. Maluje květiny, věnuje se krajinomalbě. Pravidelně vystavuje., na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná