Konstantin Sofronov (1897-?)
3 x akvarel, běloba, papír, 20 x 28,5; 27,5 x 17,5; 20,2 x 28,5 cm, dva obrazy signovány LD , pasparta, látková páska se od pasparty odchlipuje