Historie příhozu - Vladimír Komárek: Ilustrační grafika
Vladimír Komárek (1928-2002)
tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír