Vladimír Suchánek (1933-2021)
litografie, 13 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 137/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 01.07.2024 14:49
Příhoz dražitele (8**4) na cenu: 350 Kč