Emil Kotrba (1912-1983)
litografie, 1976, 10 x 7, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, č. 154/200, PF 1977, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 27.06.2024 20:32
Příhoz dražitele (8**3) na cenu: 100 Kč