Nathan Isajovič Altman (1889-1970)
kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 22.06.2024 14:41
Příhoz dražitele (6**4) na cenu: 100 Kč