Alois Moravec (1899-1987)
kolorovaná litografie, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 06.07.2024 19:14
Příhoz dražitele (1**8) na cenu: 150 Kč