Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Jiří Bouda (1934-2015)
litografie, 2004, 20,7 x 10,2 cm, sign. LD Jiří Bouda 04, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 29.06.2024 14:36
Příhoz dražitele (7**4) na cenu: 350 Kč