Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Jiří Bouda (1934-2015)
litografie, 1993, 13,9 x 8,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 93, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 03.07.2024 13:38
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 150 Kč