History of bids - Blahopřání k 50
Emil Kotrba (1912-1983)
litografie, 1962, 19, 5 x 14 cm, sign. PD Emil Kotrba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 24.06.2024 23:07
Příhoz dražitele (6**5) na cenu: 200 Kč
Čas příhozu: 27.06.2024 20:32
Příhoz dražitele (8**3) na cenu: 300 Kč