Václav Křížek (1920-1981)
litografie, 9,2 x 20,3 cm, sign. PD VKřížek, autorský list, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 19.06.2024 14:43
Příhoz dražitele (4**2) na cenu: 200 Kč