Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Karel Beneš (1932-2021)
litografie, 1999, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní
Čas příhozu: 21.06.2024 11:38
Příhoz dražitele (8**2) na cenu: 150 Kč