History of bids - Ilustrace
Ladislav Hojný (1944)
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 03.07.2024 21:20
Příhoz dražitele (1**1) na cenu: 700 Kč