Miroslav Matouš (1920-1998)
litografie, 19,2 x 13 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 01.06.2024 08:40
Příhoz dražitele (1**1) na cenu: 100 Kč