Jan Kavan (1947)
litografie, 2015, 11 x 7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 29/200, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 01.06.2024 20:31
Příhoz dražitele (3**6) na cenu: 100 Kč