History of bids - Zuzanka
Karel Oberthor (1921-1996)
litografie, 1955, 24 x 21,3 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Portrét šestileté dcery autora, dnes známé grafičky Zuzany Oberthorové Popelkové, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Čas příhozu: 12.06.2024 13:39
Příhoz dražitele (3**7) na cenu: 300 Kč