Historie příhozu - Hon na lišku (Parforsní hon)
Hermann Schmitzbonn (1903-1960)
olej, plátno, 70,5 x 80 cm, sign. PD Schmitzbonn, rám, Hermann Schmitzbonn (1903-1960), malíř krajin a portrétů, studoval na Düsseldorfské umělecké akademii u Maxe Clarenbacha. Narodil se v Duisburgu, v letech 1944 až 1957 působil v Adenau. Zemřel v sanatoriu ve švýcarské Agře., Antikvariát Dlážděná