Oldřich Kulhánek (1940-2013)
litografie, 1986, 15,3 x 13 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 86, LH Originální tisk litografie /1986 /28/5, PH Oldřich Kulhánek / A00226/Q34/.