Dana Puchnarová
8x litografie, 42 x 29 cm, 8x litografie D. Puchnarová, z bengálského originálu přeložil profesor PhDr. Dušan Zbavitel, autorka vydala vlastním nákladem, vše signováno, Ex. 28, Antikvariát Ostrovní