Jan Hrnčárek (1918)
litografie, 17,3 x 45,3 cm, sign. PD J. Hrnčárek, na papíře mimo tisk místy drobné skvrnky, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná