Nejste přihlášen
registrace
Přihlásit se
Milena Dvořáková (1944-1992)
2x litografie, 6,7 x 5 / 6,7 x 5 cm, obě sign. PD Milena Dvořáková, 53/150, Antikvariát Dlážděná