Jiří Slíva (1947)
litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 81/300, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Čas příhozu: 01.07.2024 11:43
Příhoz dražitele (6**0) na cenu: 2.000 Kč