J.S. Machar: Bezručovi
bibliofilie, sign. litografie ve frontispise a 5x litografie v příloze O. Matoušek, podpis J.S. Machar, vydal Bohuslav Bezecný, Mor. Ostrava 1937, ex. 138/140, 27 s., brož, velmi dobrý stav
žák R. Jindřicha a prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze
ID: 1273
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 14:57
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)