Max Švabinský (1873-1962)

Fr. Pražák: Dětství Maxe Švabinského

bibliofilie, sign. litografie M. Švabinský, úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1949, Ex. 530/550, 51 s., vevázaná obálka, pl. kožená vazba, lehce odřený hřbet, velmi dobrý stav

Literatura: Sáňka č. 6801

ID: 637

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)