více autorů

Karlův most

10x litografie, 42,5 x 30 cm, 10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav

ID: 571

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)