Prostonárodní české písně a říkadla
kniha, 24 x 17 cm, vyd. A. Hynek, Praha, (1885), sbírka písní, básní a nápěvů, pův. nakl. vazba, přední desky zdobené se zlacením, 814s., kniha restaurována, nová předsádka a hřbet, pův. hřbet nalepen, přední desky mírně opotřebené, na zadní desek stopy od polití, jedna strana uvolněna, dobrý stav
ID: 159
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Ukončení prvního podání: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)