Moře v Bretani
olej, plátno, 1926, 71 x 99 cm, sign. PD Ant. Brunner 1926, rám
žák prof. E. K. Lišky na VŠUP v Praze a prof. Laurense v Paříži
ID: 87
Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:26
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)