Pramen Chrudimky
olej, plátno, lepenka, 49,8 x 68,5 cm, sign. PD, rám
žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
ID: 74
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:13
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)