A. Krátký
akvarel, papír, 1911, 34 x 49,5 cm, sign. PD A. Krátky, rám
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:04
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)