Zima tání
olej, plátno, 48,5 x 63,5 cm, sign. PD J. Bureš, rám
žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
ID: 64
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:03
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)