Večerní nálada
olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám
ID: 59
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:58
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
ID: 59