Bohumil Lonek (1903-1998)
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:13
Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)