Julia Sábová
olej, lepenka, 34 x 25 cm, sign. LD Sábová, rám
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:52
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)