Jan Pašek (1891-1960)
olej, plátno, 1926, 53 x 62 cm, sign. LD Jan Pašek 26, rám
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:51
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)