Tůma
olej, malířská lepenka, 24 x 33,5 cm, sign. LD Tůma, rám
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)