Pohyb forem II.
olej, monotyp, 73 x 35 cm, sign. DU V. Cidlinský, rám
ID: 191
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:10
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)