Štěpán Nikolajevič Uvarov (1854-1936)
akvarel, papír, 38 x 22 cm, sign. PD , rám
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:03
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)