Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Oheň (Z cyklu Eroticon)

litografie, 2009, 37,5 x 27 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2009, rám, vzadu razítko Galerie u Jakuba

Provenience: Galerie u Jakuba, Frýdek-Místek

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 40

Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 03. 2021 15:00

Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu