Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Svatý Václav

litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 17

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:16

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu