Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Mužský akt zezadu

litografie, 18 x 10,7 cm, sign. DU O. Kulhánek

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 16

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:15

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)