Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Ruce a květ

litografie, 2004, 16,5 x 12,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2004

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 15

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:14

Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu