Oldřich Kulhánek (1940-2013)

litografie, 2005, 17,2 x 13,6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2005, 64/50, PF 2006

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 14

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:16

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu