Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Znamení

litografie, 2004, 16,2 X 13,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2004, 63/150, PF 2005

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 13

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:12

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu