Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Ex libris J. Koukala

litografie, 1978, 12 x 8,9 cm, značeno DU na kameni Oldřich Kulhánek 78

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 11

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:10

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu