Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Hommage à M. Grünewald

litografie, 1990, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1990, rám, č. 49/90

Vystaveno: razítko Galerie Moderna 5.3. - 19.4. 2020

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 10

Vyvolávací cena: 15.600 CZK (624 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:09

Aktuální cena: 15.600 CZK (624 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu